Kontakt oss

Miljørettet helsevern IKS

Besøksadresse: Studievegen 7, 2815 GJØVIK (1. etg. inngangen til venstre for Øverby kompetansesenter på Kallerud, nærmest parkeringshuset bak Eidsivas “glassbygg” – inngang A)

Telefon: 61 13 42 90            e-post: postmottak@ghmt.no

 

Oversikt over de ansatte

Ansatte Stilling Tlf E-post Kontaktperson for:
Randi Haugen Daglig leder/overing. 61 13 42 90/41 21 73 97
97 02 36 21
randi@ghmt.no Søndre Land
Jon T. Brevik Seniorkonsulent 61 13 42 90/45 39 61 36 jon@ghmt.no
Ingunn Sandvik Rådgiver 61 13 42 90/ 41 27 62 56 ingunn@ghmt.no Østre og Vestre Toten
Siren Gaden Rossemyr Avdelingsingeniør 61 13 42 90/41 29 01 16 siren@ghmt.no Gjøvik
Grethe Hegstad Rådgiver/avd.ing. 61 13 42 90/ 45 84 52 36 grethe@ghmt.no Gran og Lunner
Miriam Tessem Strøm Rådgiver/avd.ing. 61 13 42 90/ 41 37 33 79 miriam@ghmt.no Nordre Land

Kontakt oss

Kontaktskjema for ghmt.no