Kontakt oss

Miljørettet helsevern IKS

Besøksadresse: Studievegen 7, 2815 GJØVIK (1. etg. inngangen til venstre for Øverby kompetansesenter på Kallerud, nærmest parkeringshuset bak Eidsivas “glassbygg” – inngang A)

Telefon: 61 13 42 90            e-post: postmottak@ghmt.no

 

Oversikt over de ansatte

Ansatte Stilling Tlf-direkte E-post Kontaktperson for:
Randi Haugen Daglig leder/overing. 61 13 42 90/
970 23 621
randi@ghmt.no
Jon T. Brevik Seniorkonsulent 61 13 42 94/
911 50 467
jon@ghmt.no
Ingunn Sandvik Rådgiver 61 13 42 96 ingunn@ghmt.no Østre og Vestre Toten
Siren Gaden Rossemyr Avdelingsingeniør 61 13 42 97/
400 83 234
siren@ghmt.no Gjøvik
Grethe Hegstad Rådgiver/avd.ing. 61 13 42 93/
951 68 293
grethe@ghmt.no Gran og Lunner
Miriam Tessem Strøm Rådgiver 61 13 42 92/
980 02 088
miriam@ghmt.no Nordre Land
Ian Gustad Avdelingsingeniør 61 13 42 90 ian@ghmt.no Søndre Land

Kontakt oss

Kontaktskjema for ghmt.no